Woda dla każdego pracownika

Jak głosi Kodeks Pracy pracodawca ma zadbać o stały dostęp pracownika do wody pitnej. Idealnym rozwiązaniem a zarazem bardzo wygodnym jest ciągła dostawa wody dla firm w formie butelkowej. Jakie korzyści związane są z wodą butelkowaną w firmach? Oto najważniejsze!

Stała dostawa wody – komfort pracodawcy

Każdy pracodawca jest zobowiązany na dostarczenie wody mineralnej swoim pracownikom. Jak jednak oszacować ile wody wypije pracownik? Najlepiej postawić na wodę butelkowaną. Dzięki stałej dostawie od producenta pracownicy nie odczują braku wody, a sam pracodawca nie będzie zaprzątał sobie głowy zakupami. Harmonogram dostaw ustala się odgórnie i uzależniony jest on od wielkości firmy. Jeżeli jednak obawiamy się, że nagle zabraknie wody można zamówić dystrybutor wody pitnej. Wymaga on jednak od pracowników częstego chodzenia po kolejną szklankę czy też kubek wody.

dostawa wody dla firm

Zmożona efektywność pracowników

Mózg człowieka składa się w ponad połowie z wody a tylko kilkuprocentowy jej ubytek powoduje znaczne obniżenie koncentracji. Z tego względu niezmiernie ważne jest zapewnienie dostępu do dostaw wody dla firm. Stałe i wystarczające zabezpieczenie pracowników w wodę butelkowaną zwiększa ich efektywność. Ma to duże znaczenie zarówno podczas pracy umysłowej jak i fizycznej. Ponieważ mięśnie również mają duże zapotrzebowanie na wodę.

Woda wysokiej jakości

Wybierając dystrybutor wody mineralnej należy zwrócić uwagę, na jakość wody, zawartość minerałów oraz oczywiście cenę. Zwykłą wodę pracownicy mogą mieć w kranie jednak nie o to chodzi. Woda butelkowana, dostarcza organizmowi wartościowe minerały takie jak wapń, magnez czy potas, oraz pozbawiona jest kamienia oraz chloru.

Stawiając na sprawdzonego producenta wody mineralnej dbamy o zdrowie i dobrą kondycję fizyczną i umysłową pracowników. Zyskujemy również w oczach naszych podwładnych, jako pracodawcy liczący się z ich potrzebami. Jest to bardzo ważny aspekt, ponieważ zadowolony pracownik to wydajny i wartościowy człowiek dbający o kondycję firmy!

Comments (No)

Leave a Reply